ASM Dolní Loučky0

16. kolo, Pá 24.01 20:00

SKP Ocel Třinec

Druhý turnaj v Ostravě děvčatům výsledkově nevyšel

Nedělní dopoledne se v Ostravské sportovní hale konalo druhé kolo první ligy žen ve futsale. Tentokrát hráčky Jeseníku změřily síly s týmy Tequilky Chlebičov a Ostravským Baníkem. První zápas jesenické hráčky sehrály s týmem z Chlebičova a duel měl poměrně vyrovnaný průběh. Ještě pět minut před koncem s favorizovanými soupeřkami prohrával Jeseník pouze o jednu branku a hostující hráčky se snažily ze všech sil o vyrovnání. Místo toho ale přišel slepený gól na 4:2 a v závěrečných minutách ještě jeden gól, který určil výsledek zápasu na konečných 5:2. Za Gamaspol se trefily Nikola Knilová a Lucie Plháková.

Ve druhém utkání proti týmu Baníku Ostrava, který měl podobný průběh jako první zápas pouze s výjimkou, že se hráčkám Gamaspolu nepodařilo skórovat a nakonec odešly poraženy 3:0. V obou zápasech Jesenické hráčky doplatily na špatnou koncovku. Sbírání zkušeností pokračuje domácím turnajem, který hostí Jeseník v neděli 15.12 od 10.00hod..

V Jesenickém dresu tentokrát nastoupily: Eliška Vitoulová, Tereza Janíková, Marie Macečková, Jana Švardálová, Leona Marková, Helena Nečesalová, Lucie Plháková, Nikola Knilová, Adéla Janů a Kamila Hastíková.

(foto: Radek Klier)