FC ATRAPS Brno

4. kolo, Pá 10.11.2023 20:00

FC ATRAPS Brno3

Gamaspol remizoval na Baníku.

V pátek Náš tým zavítal do Ostravy na palubovku Baníku Ostrava. Tři kola před koncem se pomalu rýsuje finální čtveřice pro nadstavbu, která čeká nejlepší čtyři celky základní části.

FC BANÍK OSTRAVA - AC GAMASPOL JESENÍK (0:2) 2:2

Gamaspol čekalo náročné utkání, které nemohl prohrát, aby si nezavřel dveře do nadstavby. Od úvodu zápasu si mírnou převahu vytvořil domácí tým, ale byly to právě hráči Gamaspolu, kteří udeřili jako první. Po rohu se balón dostal až k Markovi Kozelskému, který z hranice deseti metrů propálil vše co mu stálo v cestě. O dvě minuty bylo ještě veseleji, když se premiérově prosadil Filip Kmínek. V prvním poločase se už nic výraznějšího nestalo a výsledek 0:2 vydržel až do poločasu.

Do druhého poločasu se vstoupilo stejně jako do toho prvního. Domácí se tlačili před skvěle chytajícího Růžičku ale marně hledali mezeru v Jesenické obraně. Hostující hráči pozorně bránili a chodily do nebezpečných protiútoků. Bohužel po jednom z takových výpadů, se nestačili hráči Gamaspolu včas vrátit a z brejku dva na jednoho domácí snížili gólem kapitána Maleňáka. O minutu později už bylo vyrovnáno. Po druhé chybě v bránění během minuty se prosadil Polášek a do posledních čtyř minut zápasu se vstupovalo za vyrovnaného stavu. Hráče Jeseníku jakoby vyrovnání probralo a byli to právě oni, kteří si připravili více šancí na vítězství v zápase. Bohužel ani nástřel Kozelského na zadní tyč, na který nedosáhl Jati ani přečíslení Plháka s Vavračem neskončilo gólem a oba týmy se rozešly smírně po remíze 2:2. Tento výsledek více vyhovuje domácímu týmu, který si upevnil pozici v první čtyřce. Naopak Gamaspol se bude muset o postup ještě poprat.