FC ATRAPS Brno

4. kolo, Pá 10.11.2023 20:00

FC ATRAPS Brno3

Venkovní výhra nad Amorem Vyškov posunula Gamaspol na druhé místo!

Gamaspol čekal těžký výjezd na houževnatého soupeře Amor Vyškov, který sice nesbírá tolik bodů, ale je to velmi běhavý a nepříjemný soupeř. Muži zápas vyhráli v poměru 1:5 a společně se třemi body si odváží také průběžné druhé místo v celkové tabulce v polovině sezóny. Pouze o bod více má Tango Hodonín s počtem 20 bodů.

Zápas začal oťukáváním z obou stran, ale hrál se poměrně fyzicky náročný futsal. Ale již ve druhé minutě se prosadil Marcinov po individuální akci zakončil nechytatelně přesně pod břevno 0:1. Domácí Vyškov měl také svoje šance, ale výborně chytající Till nepřipustil srovnání. Gamaspol velmi dobře bránil a blokoval střely domácích a vyrážel do nebezpečných protiútoků, ale ani jednomu z týmů se nepodařilo proměnit své šance, a tak šli aktéři do šaten za stavu 0:1 pro Gamaspol.

Obrázek hry byl ve druhém poločase totožný jako v prvním. Jeseník dobře bránil a vyrážel do otevřené obrany domácího Vyškova. Ovšem ve 27. minutě vystřelil Rus a brankář Till si nešťastnou náhodou srazil míč do sítě 1:1. Hosté přidali na aktivitě směrem dopředu a ve 32. minutě byli odměněni, když Kadlec potrestal chybu v rozehrávce střelou do šibenice 1:2. Hned o dvě minuty později dostal více prostoru Vavrač a střelou pod břevno určil ráz zápasu 1:3. Ve 36. minutě měli také domácí tutovku, kterou ovšem neproměnili a hned z brejku potrestal Vyškov opět Kadlec 1:4. Zápas se začal přiostřovat, a tak přišly na řadu žluté karty v podobě Plháka a domácího Pešty. Na konci zápasu Gamaspol ukázal skvěle zvládnuté přečíslení a krásnou kombinací se dostal až k domácímu brankáři, kde Vavrač uklízel k tyči a tím ukončil zápas 1:5.

Děkujeme fanouškům za skvělou podporu v první půlce sezóny a věříme, že Nás budete podporovat nadále. Druhá půlka sezóny začíná 5.1 na domácí palubovce opět proti Amoru Vyškov!

Přejeme klidné a pohodové Vánoce! MY JSME GAMASPOL!