4. kolo, Pá 10.11.2023 20:00

FC ATRAPS Brno3

Ženský tým opět v Praze

Gamaženy vyjely do hlavního města, kde si měly znovu poměřit síly s Tequilkama Chlebičov, Baníkem Ostrava, a nakonec DFK Bohemians 1905.

V prvním zápase se utkaly s Tequilkama Chlebičov již v 10:50. Celý zápas byl herně zajímavý , ale ne úplně futsalově hezký. Naše hráčky tlačily celou dobu až do 16.minuty, kdy inkasovaly první gól a bohužel do konce poločasu se jim nepodařilo vyrovnat. V druhém poločase Gamaženy však nezahálely a když měly aut za polovinou hřiště, podařil se jim signál a mohla tak skórovat Nikola Knilová po asistenci Leony Markové. Štěstí se však drželo více soupeřek a podařilo se jim skórovat ještě dvakrát. Poslední 10 minut se ani jednomu z týmu nepodařilo zvýšit skóre i po tom, co Gamaspol nasadil powerplay. A zápas skončil 1:3 pro Tequilky.

Vzápětí hrál Gamaspol druhý zápas s Baníkem Ostrava. Jesenické hráčky vydechly a do hry nastoupily s chladnou hlavou. Začaly velmi aktivně a měly několik šancí, ale žádná z nich nebyla proměněna. Holky to však nemuselo mrzet, protože v 17.minuty se protáhla po levé lajně Terezie Honková, která přehodila brankářku Baníku a kapitánka týmu Lucie Plháková číhala na brankovišti a využila svou šanci a tečovala míč do brány. Tak Gamaspol do konce poločasu vyhrál 1:0. Úvodem druhého poločasu vyjela s míčem Nikola Knilová , která se pokoušela skórovat , ale brankářka Baníku střelu vyrazila, se štěstím k naší hráčce Odetě Malčíkové, která nastřelovala na zadní tyč, kde už čekala Švardalová Jana , která ho uklidila do brány soupeřek. Poslední gól zápasu patřil Nikole Knilové , která se sama probojovala přes půl hřiště a propasírovala míč přes brankářku. Zápas skončil 3:0 pro Gamaspol. Ženy si tak zpravily chuť a čekal je další důležitý zápas.

Třetí zápas s DFK Bohemians 1905 byl pro Gamaženy velmi náročný, šla vidět na holkách únava a vyčerpání, tomu nepřidala ani dlouhá ranní cesta. Ve 12.minutě skórovala Viktorie Chromková po asistence Nikoly Knilové a na to hned odpověděly pražské hráčky a Gamaspol inkasoval gól. Do konce zápasu bylo mnoho šancí na obou stranách, ale nikdo z nich neproměnil. Zápas skončil 1:1 a dělbou bodů.